Évzáró rendezvény

Kicsengettek. VAKÁCIÓ! Árpit is szabadságra engedjük, a rehabilitációs torna is szünetel.
2018. június 12-én, kedden tartottuk évzáró rendezvényünket. Nagyon finom illatok fogadtak bennünket a Deák Ferenc Szakközépiskola udvarán. Tagtársunk, Tímár Jani bográcsban főzte a pörköltet. Meglepetés volt számunkra. Terített asztalok mellett „batyubál” módjára eszegettünk, iszogattunk, beszélgettünk.
Tisztelettel elfogadta meghívásunkat Östör Annamária, egészségügyi és sport tanácsnok. Köszönjük, hogy Dr. Dienesné, Fluck Györgyi önkormányzati képviselő asszony is részt vett a partinkon. Örömmel vettük Dr. Szabó Péter és dr. Boznánsky Petra kardiológus főorvosok jelenlétét.
Nagy Róbert a „Fehérvárvolley” képviseletében pólókat, sportfelszerelést adott át egyesületünk röplabda csapatának. Nagyon szépen köszönjük.
Marcsi köszöntötte a megjelent kedves vendégeket és egyesületi tagokat. A finom vacsora elfogyasztása után, tele pocakkal kis házi sportversenyen vettünk részt. Kosárra dobás, kapura rúgás és darts célba dobás volt a feladat. 3 fős csapatokkal mértük össze ügyességünket. Jobbnál jobban teljesítettünk. Az első három helyezett oklevélben és csokoládéban részesült. Külön jutalmat kaptak az egyéni összetett legeredményesebb versenyzői. Emléklappal köszöntük meg minden kedves tagtársunknak a részvételt. Jó hangulatban búcsúztunk el egymástól.
Augusztusban Egerbe utazunk, ahol részt veszünk a Magyarországi Szív Egyesületek III. Országos Sporttalálkozóján. Szeptember 4-én, kedden újra várjuk Árpit és a fárasztó rehabilitációs tornáját.

Addig is mindenkinek nagyon kellemes pihenést, jó nyaralást kívánunk!