Fehérvári VI. halünnep

Idén is nagy lelkesedéssel neveztünk be a 2018. április 7-én megrendezett „Fehérvári VI. halünnepre”, ahol kifogtuk a legjobb falatokat!
A tavalyi jól sikerült részvételen felbátorodva, idén is beneveztünk a halfőző versenyre. Az egyesületből előzetesen 20-an jelentkeztek a részvételre. A nevezés 4 kg halat biztosított. Két lelkes horgászunk (Magda József és Tímár János – aki a szakács is volt) ezt a mennyiséget igen kevésnek találta. Szabadidejüket feláldozva elmentek és fogtak még 21 db kárászt és 4 db pontyot a társaság részére! Így már biztosított volt mindenkinek a megfelelő mennyiségű halászlé. A hűvös és esős idő ellenére a jókedvet a férfiak által hozott ital, és a nők által készített ízletes sütemények biztosították (pl. 200 db palacsinta).
Mindez nem véletlen sikerült. A Székesfehérvári Szív Egyesület csapata által elkészített rendkívül ízletes halászlé ugyanis a HARMADIK helyezést érte el a 82 zsűrizett ételből!
A tagságban a lelkesedés az összetartásra továbbra is megmaradt. Legközelebb a „Borsófesztiválon” veszünk részt.

G R A T U L Á L U N K !